SC3303MLTRT
SC3303MLTRT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SC3303MLTRT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SC3303MLTRT
Fabrikant Semtech
Beschrijving IC REG DL BUCK/LINEAR 10MLPD
(in US Dollars)
3000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SC3303MLTRT Fabrikant Semtech
Beschrijving IC REG DL BUCK/LINEAR 10MLPD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 73291 pcs Data papier SC3303
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) w / Supervisor No
w / Sequencer No w / LED Driver No
Voltage / Current - Output 3 - Voltage / Current - Output 2 5V, 100mA
Voltage / Current - Output 1 0.75 V ~ 7.5 V, 3A Voltage - Levering 5.5 V ~ 28 V
topologie Step-Down (Buck) Synchronous (2), Linear (LDO) (2) Leverancier Device Pakket 10-MLPD (3x3)
Serie EcoSpeed® Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 10-VFDFN Exposed Pad Andere namen Q8213790
SC3303MLTRT-ND
SC3303MLTRTTR
Temperatuur -40°C ~ 85°C Aantal uitgangen 2
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 18 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Frequentie - Schakelen 200kHz ~ 1MHz gedetailleerde beschrijving Linear And Switching Voltage Regulator IC 2 Output Step-Down (Buck) Synchronous (2), Linear (LDO) (2) 200kHz ~ 1MHz 10-MLPD (3x3)
Gerelateerde producten
  • Deel#:SC33001AHEVB
  • fabrikanten:Semtech
  • Beschrijving:EVAL BOARD FOR SC33001AH
  • Op voorraad:2647
SC3308F-102 Image
  • Deel#:SC3308F-102
  • fabrikanten:Bel
  • Beschrijving:FIXED IND 1MH 180MA 8.4 OHM SMD
  • Op voorraad:153898
SC32B-820 Image
  • Deel#:SC32B-820
  • fabrikanten:Bel
  • Beschrijving:FIXED IND 82UH 360MA 1.85 OHM
SC3308F-331 Image
  • Deel#:SC3308F-331
  • Beschrijving:FIXED IND 330UH 380MA 2.7 OHM
SC3308F-151 Image
  • Deel#:SC3308F-151
  • Beschrijving:FIXED IND 150UH 620MA 1.2 OHM
SC3308F-330 Image
  • Deel#:SC3308F-330
  • Beschrijving:FIXED IND 33UH 1.3A 300 MOHM SMD
SC3308F-100 Image
  • Deel#:SC3308F-100
  • Beschrijving:FIXED IND 10UH 2.48A 110 MOHM
SC3308F-220 Image
  • Deel#:SC3308F-220
  • Beschrijving:FIXED IND 22UH 1.64A 230 MOHM
SC3308F-221 Image
  • Deel#:SC3308F-221
  • Beschrijving:FIXED IND 220UH 480MA 1.9 OHM
  • Deel#:SC33001ACSTRT
  • fabrikanten:Semtech
  • Beschrijving:3A LOW VIN ULTRA-LOW RDSON LOAD
SC32S-7PF20PPM Image
SC3308F-101 Image
  • Deel#:SC3308F-101
  • Beschrijving:FIXED IND 100UH 700MA 840 MOHM
  • Deel#:SC33001AEVB
  • Beschrijving:EVAL BOARD FOR THE SC33001A
  • Deel#:SC33021CSTRT
  • Beschrijving:IC LOAD SWITCH 2A REV 4CSP
  • Deel#:SC33001AHCSTRT
SC3308F-150 Image
  • Deel#:SC3308F-150
  • Beschrijving:FIXED IND 15UH 2.1A 150 MOHM SMD
SC32S-12.5PF20PPM Image
  • Deel#:SC33020HCSTRT