Huis > producten > Geïntegreerde schakelingen (IC's) > PMIC - LED-stuurprogramma's > SC600AIMLTRT
SC600AIMLTRT
SC600AIMLTRT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SC600AIMLTRT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SC600AIMLTRT
Fabrikant Semtech
Beschrijving IC LED DRIVER RGLTR 60MA 10MLPD
(in US Dollars)
3000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SC600AIMLTRT Fabrikant Semtech
Beschrijving IC LED DRIVER RGLTR 60MA 10MLPD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 68488 pcs Data papier SC600
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Spanning - Toevoer (Min) 2.5V
Spanning - Toevoer (Max) 6.5V Voltage - Output 5V
Type DC DC Regulator topologie Switched Capacitor (Charge Pump)
Leverancier Device Pakket 10-MLPD (3x3) Serie mAhXLife™
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 10-VFDFN Exposed Pad
Temperatuur -40°C ~ 150°C (TJ) Aantal uitgangen 1
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Interne Switch (s) Yes
Frequentie 650kHz dimmen -
gedetailleerde beschrijving LED Driver IC 1 Output DC DC Regulator Switched Capacitor (Charge Pump) 60mA 10-MLPD (3x3) Current - Output / Channel 60mA
toepassingen Backlight
Gerelateerde producten
  • Deel#:SC606AIMLTRT
  • fabrikanten:Semtech
  • Beschrijving:IC LED DRIVER RGLTR 32MA 16MLP
  • Op voorraad:86322
SC600AIMSTRT Image
  • Deel#:SC600AIMSTRT
  • fabrikanten:Semtech
  • Beschrijving:IC LED DRIVER RGLTR 60MA 10MSOP
  • Op voorraad:70582
SC600BIMLTRT Image
  • Deel#:SC600BIMLTRT
  • Beschrijving:IC LED DRIVER RGLTR 120MA 10MLPD
SC616CP Image
SC600 Image
  • Deel#:SC613IMLTRT
  • Beschrijving:IC LED DRIVER RGLTR 140MA 10MLP
SC600 Image
  • Deel#:SC600
  • fabrikanten:FLIR
  • Beschrijving:COUNTING SCALE/BALANCE
  • Op voorraad:191
SC616CPNR Image
SC616CP-BTR Image
SC616CPR Image
SC600CIMLTRT Image
  • Deel#:SC600CIMLTRT
SC600DIMSTRT Image
  • Deel#:SC600DIMSTRT
  • Beschrijving:IC LED DRIVER RGLTR 120MA 10MSOP
SC600BIMSTRT Image
  • Deel#:SC600BIMSTRT
SC600CIMSTRT Image
  • Deel#:SC600CIMSTRT
  • Deel#:SC603IMLTRT
  • Beschrijving:IC LED DRIVER RGLTR 200MA 10MLP
SC600DIMLTRT Image
  • Deel#:SC600DIMLTRT