SC600BIMSTRT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SC600BIMSTRT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | SC600BIMSTRT |
|---|---|
| Fabrikant | Semtech |
| Beschrijving | IC LED DRIVER RGLTR 120MA 10MSOP |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 2500 pcs | ||||
Product parameter
| Onderdeel nummer | SC600BIMSTRT | Fabrikant | Semtech |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | IC LED DRIVER RGLTR 120MA 10MSOP | Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 61671 pcs | Data papier | SC600 |
| Categorie | Geïntegreerde schakelingen (IC's) | Spanning - Toevoer (Min) | 2.5V |
| Spanning - Toevoer (Max) | 6.5V | Voltage - Output | 5V |
| Type | DC DC Regulator | topologie | Switched Capacitor (Charge Pump) |
| Leverancier Device Pakket | 10-MSOP | Serie | mAhXLife™ |
| Packaging | Tape & Reel (TR) | Verpakking / doos | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Temperatuur | -40°C ~ 150°C (TJ) | Aantal uitgangen | 1 |
| montage Type | Surface Mount | Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant | Interne Switch (s) | Yes |
| Frequentie | 650kHz | dimmen | - |
| gedetailleerde beschrijving | LED Driver IC 1 Output DC DC Regulator Switched Capacitor (Charge Pump) 120mA 10-MSOP | Current - Output / Channel | 120mA |
Semtech - Beschrijving:
IC LED DRIVER RGLTR 140MA 10MLP - Op voorraad:
SC6 - fabrikanten:
B+B SmartWorx, Inc. - Beschrijving:
TB DIN 35A 600V 8AWG 100PC - Op voorraad:
SC600CIMSTRT - fabrikanten:
Semtech - Beschrijving:
IC LED DRIVER RGLTR 60MA 10MSOP - Op voorraad:
SC600AIMSTRT - fabrikanten:
812
SC600CIMLTRT - fabrikanten:
IC LED DRIVER RGLTR 60MA 10MLPD - Op voorraad:
SC600DIMLTRT - fabrikanten:
IC LED DRIVER RGLTR 120MA 10MLPD - Op voorraad:
SC603IMLTRT - fabrikanten:
IC LED DRIVER RGLTR 200MA 10MLP - Op voorraad:
SC616CP - fabrikanten:
SC600DIMSTRT - fabrikanten:
IC LED DRIVER RGLTR 120MA 10MSOP - Op voorraad:
SC600BIMLTRT - fabrikanten:
SC616CPR - fabrikanten:
SC606AIMLTRT - fabrikanten:
IC LED DRIVER RGLTR 32MA 16MLP - Op voorraad:
SC600AIMLTRT - fabrikanten: