Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > UCLAMP1201H.TCT
UCLAMP1201H.TCT
UCLAMP1201H.TCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UCLAMP1201H.TCT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UCLAMP1201H.TCT
Fabrikant Semtech
Beschrijving TVS DIODE 12V 25V SOD523
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer UCLAMP1201H.TCT Fabrikant Semtech
Beschrijving TVS DIODE 12V 25V SOD523 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 203828 pcs Data papier UClamp1201H
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 12V (Max)
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 25V Spanning - Onderbreking (Min) 13.3V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket SOD-523 Serie uClamp®
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 200W