Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > UCLAMP1201P.TCT
UCLAMP1201P.TCT
UCLAMP1201P.TCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UCLAMP1201P.TCT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UCLAMP1201P.TCT
Fabrikant Semtech
Beschrijving TVS DIODE 12V 25V SLP1006P2
(in US Dollars)
3000 pcs6000 pcs15000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer UCLAMP1201P.TCT Fabrikant Semtech
Beschrijving TVS DIODE 12V 25V SLP1006P2 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 268880 pcs Data papier UClamp1201P
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 12V (Max)
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 25V Spanning - Onderbreking (Min) 13.3V