MS27467T25F43PC-LC
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MS27467T25F43PC-LC met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MS27467T25F43PC-LC
Fabrikant Souriau Connection Technology
Beschrijving CONN PLUG HSNG MALE 43POS INLINE
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MS27467T25F43PC-LC Fabrikant Souriau Connection Technology
Beschrijving CONN PLUG HSNG MALE 43POS INLINE Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1193 pcs Data papier 8LT Series Catalog
Categorie Connectors, Interconnects Type For Male Pins
afscherming Shielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert 25-43 Shell Materiaal Aluminum Alloy
Shell Afwerking Nickel Serie MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Andere namen 1792-37632
oriëntering C Temperatuur -65°C ~ 200°C
Aantal posities 43 Notitie Contacts Not Included
montage Type Free Hanging (In-Line) montage Feature -
Materiaal Ontvlambaarheidsklasse - Fabrikant Standaard Levertijd 12 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Plaats het materiaal in Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant inclusief -
behuizing Kleur Silver Kenmerken Coupling Nut
bevestegingswijze Bayonet Lock gedetailleerde beschrijving 43 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Koppeling Nut Materiaal, Plating Aluminum Alloy, Nickel Koppelmoer Diameter 1.890" (48.01mm)