Huis > producten > Connectors, Interconnects > Circulaire connectoren > MS27467T25F43SC
MS27467T25F43SC
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MS27467T25F43SC met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MS27467T25F43SC
Fabrikant Souriau Connection Technology
Beschrijving 8LT 43C 23#20 20#16 SKT PLUG
Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
In Stock 926 pcs
Reference Prijs
Product parameter
Onderdeel nummer MS27467T25F43SC Fabrikant Souriau Connection Technology
Beschrijving 8LT 43C 23#20 20#16 SKT PLUG Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 926 pcs Data papier 8LT Series Catalog
Categorie Connectors, Interconnects Nominale spanning -
Beëindiging Crimp afscherming Shielded
Shell Size, MIL J Shell Size - Insert 25-43
Shell Materiaal Aluminum Alloy Shell Afwerking Nickel
Serie Military, MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Andere namen 1792-37634 oriëntering C
Temperatuur -65°C ~ 200°C Aantal posities 43
montage Type Free Hanging (In-Line) montage Feature -
Materiaal Ontvlambaarheidsklasse - Fabrikant Standaard Levertijd 12 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Plaats het materiaal in Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Kenmerken Coupling Nut
bevestegingswijze Bayonet Lock gedetailleerde beschrijving 43 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp
Huidige score 7.5A, 13A Contact Material Copper Alloy