Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > CSR0603FKR100
CSR0603FKR100
CSR0603FKR100
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CSR0603FKR100 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CSR0603FKR100
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 0.1 OHM 1% 1/8W 0603
(in US Dollars)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs10000 pcs
25000 pcs50000 pcs100000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer CSR0603FKR100 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 0.1 OHM 1% 1/8W 0603 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1252056 pcs Data papier Resistor Packaging SpecCSR, CSRN Series Datasheet
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±300ppm/°C Leverancier Device Pakket 0603
Size / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serie CSR
panel Mode 100 mOhms Vermogen (Watt) 0.125W, 1/8W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 0603 (1608 Metric)
Andere namen CSR 1/8 0.1 1% I