Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > CSR0603FKR120
CSR0603FKR120
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CSR0603FKR120 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CSR0603FKR120
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 0.12 OHM 1% 1/8W 0603
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer CSR0603FKR120 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 0.12 OHM 1% 1/8W 0603 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1029707 pcs Data papier CSR, CSRN Series Datasheet
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±300ppm/°C Leverancier Device Pakket 0603
Size / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serie CSR
panel Mode 120 mOhms Vermogen (Watt) 0.125W, 1/8W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 0603 (1608 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 155°C Aantal Beëindiging 2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 18 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.022" (0.55mm)
Kenmerken Current Sense Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 120 mOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Current Sense Thick Film Samenstelling Thick Film