Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > CSR0805FKR300
CSR0805FKR300
CSR0805FKR300
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CSR0805FKR300 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CSR0805FKR300
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 0.3 OHM 1% 1/4W 0805
(in US Dollars)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs10000 pcs
25000 pcs50000 pcs100000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer CSR0805FKR300 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 0.3 OHM 1% 1/4W 0805 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1186303 pcs Data papier Resistor Packaging SpecCSR, CSRN Series Datasheet
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±200ppm/°C Leverancier Device Pakket 0805
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie CSR
panel Mode 300 mOhms Vermogen (Watt) 0.25W, 1/4W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 0805 (2012 Metric)
Andere namen CSR 1/4 0.3 1% I