Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > CSR0805FKR350
CSR0805FKR350
CSR0805FKR350
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CSR0805FKR350 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CSR0805FKR350
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 0.35 OHM 1% 1/4W 0805
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer CSR0805FKR350 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 0.35 OHM 1% 1/4W 0805 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 928154 pcs Data papier Resistor Packaging SpecCSR, CSRN Series Datasheet
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±200ppm/°C Leverancier Device Pakket 0805
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie CSR
panel Mode 350 mOhms Vermogen (Watt) 0.25W, 1/4W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 0805 (2012 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 155°C Aantal Beëindiging 2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 18 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.026" (0.65mm)
Kenmerken Current Sense Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 350 mOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Current Sense Thick Film Samenstelling Thick Film