Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > CSR2512FK50L0
CSR2512FK50L0
CSR2512FK50L0
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CSR2512FK50L0 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CSR2512FK50L0
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 0.05 OHM 1% 2W 2512
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer CSR2512FK50L0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 0.05 OHM 1% 2W 2512 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 321284 pcs Data papier Resistor Packaging SpecCSR, CSRN Series Datasheet
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±200ppm/°C Leverancier Device Pakket 2512
Size / Dimension 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm) Serie CSR
panel Mode 50 mOhms Vermogen (Watt) 2W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 2512 (6432 Metric)
Andere namen CSR 2 0.05 1% I