Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > CSR2512FG68L0
CSR2512FG68L0
CSR2512FG68L0
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CSR2512FG68L0 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CSR2512FG68L0
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 0.068 OHM 1% 2W 2512
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer CSR2512FG68L0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 0.068 OHM 1% 2W 2512 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4729 pcs Data papier Resistor Packaging SpecCSR, CSRN Series Datasheet
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±200ppm/°C Leverancier Device Pakket 2512
Size / Dimension 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm) Serie CSR
panel Mode 68 mOhms Vermogen (Watt) 2W
Packaging Original-Reel® Verpakking / doos 2512 (6432 Metric)
Andere namen CSR2512FG68L0DKR Temperatuur -55°C ~ 155°C
Aantal Beëindiging 2 Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.026" (0.65mm)
Kenmerken Current Sense Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 68 mOhms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Thick Film Samenstelling Thick Film