Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > CSS2512FT18L0
CSS2512FT18L0
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CSS2512FT18L0 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CSS2512FT18L0
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 0.018 OHM 1% 2W 2512
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer CSS2512FT18L0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 0.018 OHM 1% 2W 2512 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 236638 pcs Data papier Resistor Packaging SpecCSS(H) Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±15ppm/°C Leverancier Device Pakket 2512
Size / Dimension 0.246" L x 0.130" W (6.25mm x 3.30mm) Serie CSS
panel Mode 18 mOhms Vermogen (Watt) 2W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 2512 (6432 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 225°C Aantal Beëindiging 2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 18 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.035" (0.90mm)
Kenmerken Automotive AEC-Q200, Current Sense Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 18 mOhms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Foil Samenstelling Metal Foil