Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > CSS2512FT27L0
CSS2512FT27L0
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CSS2512FT27L0 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CSS2512FT27L0
Fabrikant Stackpole Electronics Inc.
Beschrijving RES SMD 0.027 OHM 1% 2W 2512
Product parameter
Onderdeel nummer CSS2512FT27L0 Fabrikant Stackpole Electronics Inc.
Beschrijving RES SMD 0.027 OHM 1% 2W 2512 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 226491 pcs Data papier Resistor Packaging Spec
Categorie weerstanden Nominale spanning - AC -
Voltage - Working 2W Voltage - Breakdown 2512
Dikte (Max) ±15ppm/°C Size / Dimension 0.246" L x 0.130" W (6.25mm x 3.30mm)
Serie CSS RoHS Status Tape & Reel (TR)
Polarisatie 2512 (6432 Metric) Temperatuur -55°C ~ 225°C
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 11 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer CSS2512FT27L0 Hoogte - Zittend (Max) 0.035" (0.90mm)
Kenmerken Automotive AEC-Q200, Current Sense FIFO's 2
Uitgebreide beschrijving 0.027 Ohm ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Foil ESR (Equivalent Series Resistance) ±1%
Beschrijving RES SMD 0.027 OHM 1% 2W 2512 Coating, Huisvesting Type Metal Foil