Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > FRN14JT510R
FRN14JT510R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop FRN14JT510R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer FRN14JT510R
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 510 OHM 1/4W 5% AXIAL
(in US Dollars)
5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer FRN14JT510R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 510 OHM 1/4W 5% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 2169139 pcs Data papier FRN Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±350ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm) Serie FRN
panel Mode 510 Ohms Vermogen (Watt) 0.25W, 1/4W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Axial
Temperatuur -40°C ~ 155°C Aantal Beëindiging 2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 11 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken Flame Proof, Fusible, Moisture Resistant, Safety Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 510 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Fusible, Moisture Resistant, Safety Metal Film Samenstelling Metal Film