Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > FRN14JT560R
FRN14JT560R
FRN14JT560R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop FRN14JT560R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer FRN14JT560R
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES FUSE 560 OHM 1/4W 5% AXIAL
(in US Dollars)
5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer FRN14JT560R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES FUSE 560 OHM 1/4W 5% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 2045614 pcs Data papier Resistor Packaging SpecFRN Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±350ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm) Serie FRN
panel Mode 560 Ohms Vermogen (Watt) 0.25W, 1/4W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Axial
Andere namen FRN 1/4 560 5% R