Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > HVCB0603FKC100K
HVCB0603FKC100K
HVCB0603FKC100K
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop HVCB0603FKC100K met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer HVCB0603FKC100K
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 100K OHM 1% 0.06W 0603
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer HVCB0603FKC100K Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 100K OHM 1% 0.06W 0603 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 36336 pcs Data papier Resistor Packaging SpecHVC Series Datasheet
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±50ppm/°C Leverancier Device Pakket 0603
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.79mm) Serie HVC
panel Mode 100 kOhms Vermogen (Watt) 0.06W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 0603 (1608 Metric)
Andere namen HVCB 0603 T2 100K 1% I