Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > HVCB0603FTC220M
HVCB0603FTC220M
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop HVCB0603FTC220M met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer HVCB0603FTC220M
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 220M OHM 1% 0.06W 0603
(in US Dollars)
5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer HVCB0603FTC220M Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 220M OHM 1% 0.06W 0603 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 32063 pcs Data papier Resistor Packaging SpecHVC Series Datasheet
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±50ppm/°C Leverancier Device Pakket 0603
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.79mm) Serie HVC
panel Mode 220 MOhms Vermogen (Watt) 0.06W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 0603 (1608 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 150°C Aantal Beëindiging 2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 11 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.020" (0.51mm)
Kenmerken High Voltage, Pulse Withstanding Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 220 MOhms ±1% 0.06W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) High Voltage, Pulse Withstanding Thick Film Samenstelling Thick Film