Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > RMCF0805FT4R32
RMCF0805FT4R32
RMCF0805FT4R32
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RMCF0805FT4R32 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RMCF0805FT4R32
Fabrikant Stackpole Electronics Inc.
Beschrijving RES SMD 4.32 OHM 1% 1/8W 0805
(in US Dollars)
5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RMCF0805FT4R32 Fabrikant Stackpole Electronics Inc.
Beschrijving RES SMD 4.32 OHM 1% 1/8W 0805 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 11578309 pcs Data papier Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series
Categorie weerstanden Nominale spanning - AC -
Voltage - Working 0.125W, 1/8W Voltage - Breakdown 0805
Dikte (Max) ±200ppm/°C Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie RMCF RoHS Status Tape & Reel (TR)
Polarisatie 0805 (2012 Metric) Andere namen RMC 1/10 4.32 1% R