Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > RMCF0805FT510R
RMCF0805FT510R
RMCF0805FT510R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RMCF0805FT510R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RMCF0805FT510R
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 510 OHM 1% 1/8W 0805
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RMCF0805FT510R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 510 OHM 1% 1/8W 0805 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 6466322 pcs Data papier Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series Datasheet
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±100ppm/°C Leverancier Device Pakket 0805
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie RMCF
panel Mode 510 Ohms Vermogen (Watt) 0.125W, 1/8W
Packaging Cut Tape (CT) Verpakking / doos 0805 (2012 Metric)
Andere namen RMCF0805FT510RCT Temperatuur -55°C ~ 155°C
Aantal Beëindiging 2 Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 22 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.026" (0.65mm) Kenmerken Automotive AEC-Q200
Failure Rate - gedetailleerde beschrijving 510 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film