Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > RMCF1206FT17K4
RMCF1206FT17K4
RMCF1206FT17K4
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RMCF1206FT17K4 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RMCF1206FT17K4
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 17.4K OHM 1% 1/4W 1206
(in US Dollars)
5000 pcs10000 pcs25000 pcs50000 pcs125000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RMCF1206FT17K4 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 17.4K OHM 1% 1/4W 1206 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 9944509 pcs Data papier Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series Datasheet
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±100ppm/°C Leverancier Device Pakket 1206
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie RMCF
panel Mode 17.4 kOhms Vermogen (Watt) 0.25W, 1/4W