Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > RMCF1206FT17R8
RMCF1206FT17R8
RMCF1206FT17R8
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RMCF1206FT17R8 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RMCF1206FT17R8
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 17.8 OHM 1% 1/4W 1206
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RMCF1206FT17R8 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 17.8 OHM 1% 1/4W 1206 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4279117 pcs Data papier Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series Datasheet
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±100ppm/°C Leverancier Device Pakket 1206
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie RMCF
panel Mode 17.8 Ohms Vermogen (Watt) 0.25W, 1/4W
Packaging Cut Tape (CT) Verpakking / doos 1206 (3216 Metric)
Andere namen RMCF1206FT17R8CT Temperatuur -55°C ~ 155°C
Aantal Beëindiging 2 Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 22 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.028" (0.70mm) Kenmerken Automotive AEC-Q200
Failure Rate - gedetailleerde beschrijving 17.8 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film