Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > RNF12FTC15K0
RNF12FTC15K0
RNF12FTC15K0
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RNF12FTC15K0 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RNF12FTC15K0
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 15K OHM 1/2W 1% AXIAL
Product parameter
Onderdeel nummer RNF12FTC15K0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 15K OHM 1/2W 1% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 2108923 pcs Data papier Resistor Packaging SpecRNF,RNMF Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±50ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm) Serie RNF
panel Mode 15 kOhms Vermogen (Watt) 0.5W, 1/2W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Axial
Andere namen RN 1/2 T2 15K 1% R