Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > RNF12FTC174R
RNF12FTC174R
RNF12FTC174R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RNF12FTC174R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RNF12FTC174R
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 174 OHM 1/2W 1% AXIAL
Product parameter
Onderdeel nummer RNF12FTC174R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 174 OHM 1/2W 1% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 2246943 pcs Data papier Resistor Packaging SpecRNF,RNMF Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±50ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm) Serie RNF
panel Mode 174 Ohms Vermogen (Watt) 0.5W, 1/2W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Axial
Andere namen RN 1/2 T2 174 1% R