Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > RNMF14FTC160K
RNMF14FTC160K
RNMF14FTC160K
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RNMF14FTC160K met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RNMF14FTC160K
Fabrikant Stackpole Electronics Inc.
Beschrijving RES 160K OHM 1/4W 1% AXIAL
(in US Dollars)
5000 pcs10000 pcs25000 pcs50000 pcs65535 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RNMF14FTC160K Fabrikant Stackpole Electronics Inc.
Beschrijving RES 160K OHM 1/4W 1% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5533072 pcs Data papier RNF, RNMF SeriesResistor Packaging Spec
Categorie weerstanden Nominale spanning - AC -
Voltage - Working 0.25W, 1/4W Voltage - Breakdown Axial
Dikte (Max) ±50ppm/°C Size / Dimension 0.070" Dia x 0.130" L (1.78mm x 3.30mm)