Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > RNMF14FTC16K0
RNMF14FTC16K0
RNMF14FTC16K0
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RNMF14FTC16K0 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RNMF14FTC16K0
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 16K OHM 1/4W 1% AXIAL
(in US Dollars)
5000 pcs10000 pcs25000 pcs50000 pcs125000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RNMF14FTC16K0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 16K OHM 1/4W 1% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4880042 pcs Data papier Resistor Packaging SpecRNF,RNMF Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±50ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.070" Dia x 0.130" L (1.78mm x 3.30mm) Serie RNMF
panel Mode 16 kOhms Vermogen (Watt) 0.25W, 1/4W