Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > RSF1JA120R
RSF1JA120R
RSF1JA120R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RSF1JA120R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RSF1JA120R
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 120 OHM 1W 5% AXIAL
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RSF1JA120R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 120 OHM 1W 5% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 2205695 pcs Data papier Resistor Packaging SpecRSF, RSMF Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±200ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm) Serie RSF
panel Mode 120 Ohms Vermogen (Watt) 1W
Packaging Tape & Box (TB) Verpakking / doos Axial
Andere namen RS 1 120 5% T
RS 1 120 5% T-ND
RS11205%T
RS11205%T-ND
RS1120JT
RS1120JT-ND
Temperatuur -55°C ~ 235°C
Aantal Beëindiging 2 Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 14 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) - Kenmerken Flame Retardant Coating, Safety
Failure Rate - gedetailleerde beschrijving 120 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film