Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > RSF1JA220R
RSF1JA220R
RSF1JA220R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RSF1JA220R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RSF1JA220R
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 220 OHM 1W 5% AXIAL
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RSF1JA220R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 220 OHM 1W 5% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 2364330 pcs Data papier Resistor Packaging SpecRSF, RSMF Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±200ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm) Serie RSF
panel Mode 220 Ohms Vermogen (Watt) 1W
Packaging Tape & Box (TB) Verpakking / doos Axial
Andere namen RS 1 220 5% T
RS 1 220 5% T-ND
RS12205%T
RS12205%T-ND
RS1220JT
RS1220JT-ND
Temperatuur -55°C ~ 235°C
Aantal Beëindiging 2 Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 14 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) - Kenmerken Flame Retardant Coating, Safety
Failure Rate - gedetailleerde beschrijving 220 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film