Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > RSF1JT100R
RSF1JT100R
RSF1JT100R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RSF1JT100R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RSF1JT100R
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 100 OHM 1W 5% AXIAL
(in US Dollars)
2500 pcs5000 pcs12500 pcs
25000 pcs62500 pcs125000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RSF1JT100R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 100 OHM 1W 5% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 3394961 pcs Data papier Resistor Packaging SpecRSF, RSMF Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±200ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm) Serie RSF
panel Mode 100 Ohms Vermogen (Watt) 1W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Axial
Andere namen RSF 1 100 5% R
RSF 1 100 5% R-ND