Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > RSF1JT130R
RSF1JT130R
RSF1JT130R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RSF1JT130R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RSF1JT130R
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 130 OHM 1W 5% AXIAL
(in US Dollars)
2500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RSF1JT130R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 130 OHM 1W 5% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 2317324 pcs Data papier Resistor Packaging SpecRSF, RSMF Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±200ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm) Serie RSF
panel Mode 130 Ohms Vermogen (Watt) 1W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Axial
Andere namen RS 1 130 5% R
RS 1 130 5% R-ND
RS11305%R
RS11305%R-ND
RS1130JR
RS1130JR-ND
Temperatuur -55°C ~ 235°C
Aantal Beëindiging 2 Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 15 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) - Kenmerken Flame Retardant Coating, Safety
Failure Rate - gedetailleerde beschrijving 130 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film