Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > RSF2GT7K50
RSF2GT7K50
RSF2GT7K50
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RSF2GT7K50 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RSF2GT7K50
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 7.5K OHM 2W 2% AXIAL
Product parameter
Onderdeel nummer RSF2GT7K50 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 7.5K OHM 2W 2% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1091923 pcs Data papier Resistor Packaging SpecRSF, RSMF Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±2%
temperatuurcoëfficiënt ±200ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm) Serie RSF
panel Mode 7.5 kOhms Vermogen (Watt) 2W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Axial
Andere namen RS 2 7.5K 2% R
RS 2 7.5K 2% R-ND
RS27.5K2%R
RS27.5K2%R-ND
RS27.5KGR
RS27.5KGR-ND
Temperatuur -55°C ~ 235°C
Aantal Beëindiging 2 Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 14 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) - Kenmerken Flame Retardant Coating, Safety
Failure Rate - gedetailleerde beschrijving 7.5 kOhms ±2% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film