Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > RSF2GTR100
RSF2GTR100
RSF2GTR100
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RSF2GTR100 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RSF2GTR100
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 0.1 OHM 2W 2% AXIAL
Product parameter
Onderdeel nummer RSF2GTR100 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 0.1 OHM 2W 2% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 588572 pcs Data papier Resistor Packaging SpecRSF, RSMF Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±2%
temperatuurcoëfficiënt ±200ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm) Serie RSF
panel Mode 100 mOhms Vermogen (Watt) 2W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Axial
Andere namen RS 2 0.1 2% R
RS 2 0.1 2% R-ND
RS20.12%R
RS20.12%R-ND
RS20.1GR
RS20.1GR-ND
RSF2GTR100-ND
RSF2GTR100TR
Temperatuur -55°C ~ 235°C
Aantal Beëindiging 2 Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 15 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) - Kenmerken Flame Retardant Coating, Safety
Failure Rate - gedetailleerde beschrijving 100 mOhms ±2% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film