Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > RSF3JB12R0
RSF3JB12R0
RSF3JB12R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RSF3JB12R0 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RSF3JB12R0
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 12 OHM 3W 5% AXIAL
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RSF3JB12R0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 12 OHM 3W 5% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 406199 pcs Data papier Resistor Packaging SpecRSF, RSMF Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±200ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.236" Dia x 0.689" L (6.00mm x 17.50mm) Serie RSF
panel Mode 12 Ohms Vermogen (Watt) 3W
Packaging Bulk Verpakking / doos Axial
Andere namen RS 3 12 5% A
RS 3 12 5% A-ND
RS3125%A
RS3125%A-ND
RS312JA
RS312JA-ND
Temperatuur -55°C ~ 235°C
Aantal Beëindiging 2 Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 15 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) - Kenmerken Flame Retardant Coating, Safety
Failure Rate - gedetailleerde beschrijving 12 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film