Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > RSF3JB13R0
RSF3JB13R0
RSF3JB13R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RSF3JB13R0 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RSF3JB13R0
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 13 OHM 3W 5% AXIAL
Product parameter
Onderdeel nummer RSF3JB13R0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 13 OHM 3W 5% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 430567 pcs Data papier Resistor Packaging SpecRSF, RSMF Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±200ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.236" Dia x 0.689" L (6.00mm x 17.50mm) Serie RSF
panel Mode 13 Ohms Vermogen (Watt) 3W
Packaging Bulk Verpakking / doos Axial
Andere namen RS 3 13 5% A
RS 3 13 5% A-ND
RS3135%A
RS3135%A-ND
RS313JA
RS313JA-ND
Temperatuur -55°C ~ 235°C
Failure Rate - gedetailleerde beschrijving 13 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film