Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > RSF3JB27R0
RSF3JB27R0
RSF3JB27R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RSF3JB27R0 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RSF3JB27R0
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 27 OHM 3W 5% AXIAL
Product parameter
Onderdeel nummer RSF3JB27R0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 27 OHM 3W 5% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 403932 pcs Data papier Resistor Packaging SpecRSF, RSMF Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±200ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.236" Dia x 0.689" L (6.00mm x 17.50mm) Serie RSF
panel Mode 27 Ohms Vermogen (Watt) 3W
Packaging Bulk Verpakking / doos Axial
Andere namen RS 5 27 5% A
RS 5 27 5% A-ND
RS5275%A
RS5275%A-ND
RS527JA
RS527JA-ND
Temperatuur -55°C ~ 235°C
Failure Rate - gedetailleerde beschrijving 27 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film