Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > WRF1JT680R
WRF1JT680R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop WRF1JT680R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer WRF1JT680R
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES WW 1W 680 OHM 5% AXIAL
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer WRF1JT680R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES WW 1W 680 OHM 5% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5123 pcs Data papier Resistor Packaging SpecWRF Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt -80/ +900ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.197" Dia x 0.433" L (5.00mm x 11.00mm) Serie WRF
panel Mode 680 Ohms Vermogen (Watt) 1W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Axial
Andere namen WRF 1 680 5% R