Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > WRF1KT33R0
WRF1KT33R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop WRF1KT33R0 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer WRF1KT33R0
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES WW 1W 33 OHM 10% AXIAL
Product parameter
Onderdeel nummer WRF1KT33R0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES WW 1W 33 OHM 10% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4058 pcs Data papier Resistor Packaging SpecWRF Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±10%
temperatuurcoëfficiënt -80/ +900ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.197" Dia x 0.433" L (5.00mm x 11.00mm) Serie WRF
panel Mode 33 Ohms Vermogen (Watt) 1W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Axial
Andere namen WRF 1 33 10% R