Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > WRF3JB3R00
WRF3JB3R00
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop WRF3JB3R00 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer WRF3JB3R00
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES WW 3W 3 OHM 5% AXIAL
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer WRF3JB3R00 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES WW 3W 3 OHM 5% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5131 pcs Data papier Resistor Packaging SpecWRF Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt -80/ +900ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.197" Dia x 0.630" L (5.00mm x 16.00mm) Serie WRF
panel Mode 3 Ohms Vermogen (Watt) 3W
Packaging Bulk Verpakking / doos Axial
Andere namen WRF 3 3 5% A
WRF335%A
WRF335%A-ND
WRF33JA
WRF33JA-ND
Temperatuur -55°C ~ 225°C
Aantal Beëindiging 2 Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 3 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Samenstelling Wirewound