Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > WRF3JB4R70
WRF3JB4R70
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop WRF3JB4R70 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer WRF3JB4R70
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES WW 3W 4.7 OHM 5% AXIAL
Product parameter
Onderdeel nummer WRF3JB4R70 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES WW 3W 4.7 OHM 5% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4768 pcs Data papier Resistor Packaging SpecWRF Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt -80/ +900ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.197" Dia x 0.630" L (5.00mm x 16.00mm) Serie WRF
panel Mode 4.7 Ohms Vermogen (Watt) 3W
Packaging Bulk Verpakking / doos Axial
Andere namen WRF 3 4.7 5% A