Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > WW3JTR330
WW3JTR330
WW3JTR330
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop WW3JTR330 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer WW3JTR330
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 0.33 OHM 3W 5% AXIAL
Product parameter
Onderdeel nummer WW3JTR330 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 0.33 OHM 3W 5% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 192086 pcs Data papier Resistor Packaging SpecWW, MWW, NWW, WWS Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±90ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm) Serie WW
panel Mode 330 mOhms Vermogen (Watt) 3W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Axial
Andere namen WW 3 0.33 5% R