Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > WW3JTR750
WW3JTR750
WW3JTR750
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop WW3JTR750 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer WW3JTR750
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 0.75 OHM 3W 5% AXIAL
Product parameter
Onderdeel nummer WW3JTR750 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 0.75 OHM 3W 5% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 201860 pcs Data papier Resistor Packaging SpecWW, MWW, NWW, WWS Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±90ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm) Serie WW
panel Mode 750 mOhms Vermogen (Watt) 3W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Axial
Temperatuur -55°C ~ 350°C Aantal Beëindiging 2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 18 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken Moisture Resistant Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 750 mOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound Samenstelling Wirewound