Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > RL1220T-R039-J
RL1220T-R039-J
RL1220T-R039-J
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RL1220T-R039-J met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RL1220T-R039-J
Fabrikant Susumu
Beschrijving RES SMD 0.039 OHM 5% 1/4W 0805
(in US Dollars)
5000 pcs10000 pcs25000 pcs50000 pcs65535 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RL1220T-R039-J Fabrikant Susumu
Beschrijving RES SMD 0.039 OHM 5% 1/4W 0805 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1970296 pcs Data papier Foot Print
Categorie weerstanden Nominale spanning - AC -
Voltage - Working 0.25W, 1/4W Voltage - Breakdown 0805
Dikte (Max) 0/ +350ppm/°C Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)