Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > RL1220T-R068-G
RL1220T-R068-G
RL1220T-R068-G
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RL1220T-R068-G met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RL1220T-R068-G
Fabrikant Susumu
Beschrijving RES 0.068 OHM 2% 1/4W 0805
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RL1220T-R068-G Fabrikant Susumu
Beschrijving RES 0.068 OHM 2% 1/4W 0805 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 946757 pcs Data papier Foot PrintRL Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±2%
temperatuurcoëfficiënt 0/ +350ppm/°C Leverancier Device Pakket 0805
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie RL
panel Mode 68 mOhms Vermogen (Watt) 0.25W, 1/4W