Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > RL1220T-R12-G
RL1220T-R12-G
RL1220T-R12-G
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RL1220T-R12-G met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RL1220T-R12-G
Fabrikant Susumu
Beschrijving RES 0.12 OHM 2% 1/3W 0805
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer RL1220T-R12-G Fabrikant Susumu
Beschrijving RES 0.12 OHM 2% 1/3W 0805 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5618 pcs Data papier Foot PrintRL Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±2%
temperatuurcoëfficiënt 0/ +350ppm/°C Leverancier Device Pakket 0805
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie RL
panel Mode 120 mOhms Vermogen (Watt) 0.333W, 1/3W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 0805 (2012 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C Aantal Beëindiging 2
Hoogte - Zittend (Max) 0.020" (0.50mm) Kenmerken Current Sense
Failure Rate - gedetailleerde beschrijving 120 mOhms ±2% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Current Sense Thin Film