Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > RL3720WS-R22-F
RL3720WS-R22-F
RL3720WS-R22-F
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RL3720WS-R22-F met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RL3720WS-R22-F
Fabrikant Susumu
Beschrijving RES 0.22 OHM 1W 1508 WIDE
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RL3720WS-R22-F Fabrikant Susumu
Beschrijving RES 0.22 OHM 1W 1508 WIDE Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 309851 pcs Data papier Foot PrintPRL, RL Series Long Side Terminal
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt 0/ +200ppm/°C Leverancier Device Pakket 0815
Size / Dimension 0.079" L x 0.148" W (2.00mm x 3.75mm) Serie RL
panel Mode 220 mOhms Vermogen (Watt) 1W