Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > RL3720WS-R47-G
RL3720WS-R47-G
RL3720WS-R47-G
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RL3720WS-R47-G met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RL3720WS-R47-G
Fabrikant Susumu
Beschrijving RES 0.47 OHM 1W 1508 WIDE
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RL3720WS-R47-G Fabrikant Susumu
Beschrijving RES 0.47 OHM 1W 1508 WIDE Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 337527 pcs Data papier Foot PrintPRL, RL Series Long Side Terminal
Categorie weerstanden Tolerantie ±2%
temperatuurcoëfficiënt 0/ +200ppm/°C Leverancier Device Pakket 0815
Size / Dimension 0.079" L x 0.148" W (2.00mm x 3.75mm) Serie RL
panel Mode 470 mOhms Vermogen (Watt) 1W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Wide 1508 (3720 Metric), 0815
Temperatuur -55°C ~ 125°C Aantal Beëindiging 2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 10 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.028" (0.70mm)
Kenmerken Current Sense Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 470 mOhms ±2% 1W Chip Resistor Wide 1508 (3720 Metric), 0815 Current Sense Thin Film Samenstelling Thin Film