Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > CK45-R3FD101K-NRA
CK45-R3FD101K-NRA
CK45-R3FD101K-NRA
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CK45-R3FD101K-NRA met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CK45-R3FD101K-NRA
Fabrikant TDK Corporation
Beschrijving CAP CER 100PF 3KV RADIAL
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer CK45-R3FD101K-NRA Fabrikant TDK Corporation
Beschrijving CAP CER 100PF 3KV RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 3000V (3kV)
Tolerantie ±10% Dikte (Max) -
temperatuurcoëfficiënt R Size / Dimension 0.236" Dia (6.00mm)
Serie CK45-RR ratings -
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Disc
Andere namen 445-16027
CK45-R3FD101K-NRA-ND
CK45R3FD101KNRA
Temperatuur -25°C ~ 125°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 10 Weeks lead Style Straight
Afstand tussen de draden 0.295" (7.50mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.394" (10.00mm) Kenmerken High Voltage, Low Dissipation Factor
Failure Rate - gedetailleerde beschrijving 100pF ±10% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor R Radial, Disc
Capaciteit 100pF toepassingen General Purpose