Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > CK45-R3FD102K-NR
CK45-R3FD102K-NR
CK45-R3FD102K-NR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CK45-R3FD102K-NR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CK45-R3FD102K-NR
Fabrikant TDK Corporation
Beschrijving CAP CER 1000PF 3KV RADIAL
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer CK45-R3FD102K-NR Fabrikant TDK Corporation
Beschrijving CAP CER 1000PF 3KV RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5813 pcs Data papier CK45-RR Series (GR, NR)
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 3000V (3kV)
Tolerantie ±10% Dikte (Max) -
temperatuurcoëfficiënt R Size / Dimension 0.472" Dia (12.00mm)
Serie CK45-RR ratings -
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Disc
Andere namen 445-2767
CK45R3FD102KNR
Temperatuur -25°C ~ 125°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
lead Style Straight Afstand tussen de draden 0.295" (7.50mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.630" (16.00mm)
Kenmerken High Voltage, Low Dissipation Factor Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 1000pF ±10% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor R Radial, Disc Capaciteit 1000pF