Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > MLZ2012N220LTD25
MLZ2012N220LTD25
MLZ2012N220LTD25
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MLZ2012N220LTD25 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MLZ2012N220LTD25
Fabrikant TDK Corporation
Beschrijving FIXED IND 22UH 300MA 871 MOHM
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MLZ2012N220LTD25 Fabrikant TDK Corporation
Beschrijving FIXED IND 22UH 300MA 871 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 790726 pcs Data papier MLZ2012 Series, Automotive
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Multilayer
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) afscherming Shielded
Serie MLZ ratings AEC-Q200
Q @ Freq - Packaging Original-Reel®
Verpakking / doos 0805 (2012 Metric) Andere namen 445-16380-6
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd 10 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 2MHz Inductie 22µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.057" (1.45mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie -
gedetailleerde beschrijving 22µH Shielded Multilayer Inductor 300mA 871 mOhm Max 0805 (2012 Metric) DC Resistance (DCR) 871 mOhm Max
Huidige score 300mA Current - Verzadiging 70mA